گوجه فرنگی به رنگ بنفش
0

گوجه فرنگی جدید YOOM‌ به رنگ بنفش موفق به کسب جایزه طلا در جشنواره (Fruit Logistica Innovation Awards (FLIA در سال 2020 برلین آلمان شد.

این محصول با رنگ بنفش جذاب و تعادل شیرین-ترش بسیار قدرتمند خود برای طعم Umami به عنوان یک نوآوری شناخته می‌شود.

این واریته جدید گوجه که توسط شرکت کشاورزی جهانی Syngenta تولید شده است، انتخاب غذای سالم، هیجان انگیز و رنگارنگ را برای مصرف کنندگان ماجراجو به ارمغان می‌آورد.

مدیر عامل شرکت Syngenta می‌گوید: ” این گوجه فرنگی‌ها دقیقاً همان چیزی است که مصرف کنندگان به دنبال آن در فروشگاه‌های مواد غذایی هستند: آنها خوشمزه، سالم و مناسب هستند.” “این یک دستاورد خارق العاده است: این یک پیروزی برای مصرف کنندگان، Syngenta و محیط زیست است.”

هر ساله FLIA نمایشگاه تجاری محصولات تازه کشاورزی و غذایی برگزار می‌کند و از نوآوری‌های برجسته در کل زنجیره تأمین میوه و تره‌بار از تولید تا نقطه فروش قدردانی می‌کند.

این نمایشگاه به عنوان یکی از بهترین نوآوری‌ها در صنعت بین المللی میوه و تره بار به رسمیت شناخته می‌شود.

یکی از مدیران ارشد شرکت Syngenta می‌افزاید: “برنده شدن این جایزه به معنی به رسمیت شناختن تعهد Syngenta به نوآوری برای برآوردن نیازهای کشاورزان برای رشد سالم و خوشمزه سبزیجاتی است که مصرف کنندگان قرار است آن را خریداری کنند.”

همچنین YOOM به دلیل بسته بندی پیشگام خود و تهیه شده از مقوایی که از جنگل‌های با مدیریت پایدار جهت نیازهای مصرف کنندگان و پایداری بیشتر در بازار مواد غذایی به کار می‌برد، شناخته شده است.

در حال حاضر، گوجه فرنگی‌های YOOM در استرالیا، بلژیک، دانمارک، فرانسه، یونان و اسپانیا موجود است و به زودی در بازارهایی مانند اتریش، کانادا، آلمان، سوئیس، انگلیس و ایالات متحده آغاز می‌شود.

تولید همچنان در حال رشد است و به دنبال دستیابی به بازارهای جدید در سراسر جهان می‌باشد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا